Bee PotoTop (16113)

0,00
Marka : Başoğlu
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
:
Tavsiye Et

BeePotoTop® arılarınızı en tehlikeli hastalıklara karşı korur: Amerikan Yavru Çürüklüğü Nosema (Yeni ve Eski) Avrupa Yavru Çürüklüğü Kireç Hastalığı Taş Hastalığı Septisemi Adi Yavru Çürüklüğü Mayıs Hastalığı Arı İshali Pratik, Ekolojik, Su Bazlı, Kalıntısız, Kovan ve tüm ekipmanlarınız da kullanabilirsiniz. BeePotoTop® kuruduktan sonra uzun süreli bir etki göstererek mükemmel bir koruma sağlar. Bundan böyle arılarınızı her an koruyabileceksiniz. BeePotoTop® özellikle ilkbahar ve sonbahar bakımlarında yılda iki dönem boş kovanlara, petek çıtalarına ve temel peteklere uygulanır. Arıcılık ekipmanlarında ve aletlerinde ise sıklıkla uygulanması tavsiye edilir ve her dönem kullanılabilir. BeePotoTop®'ı uygulayacağınız yüzeylerin ürün ile tamamen ıslatılmasından emin olmanız yeterlidir. Uygulanan yüzeyler kuruduktan sonra kullanıma hazırdır. BeePotoTop®'ın eşsiz teknolojisi arılara ve bala zarar vermeden tüm yüzeyler de bakteri, mantar ve küflerin oluşumunu engelleyerek sağlıklı arılar yetiştirmenize olanak tanır. Amerikan Yavru Çürüklüğü ve Nosema başta olmak üzere; Avrupa Yavru Çürüklüğü, Kireç Hastalığı, Taş Hastalığı, Septisemi, Adi Yavru Çürüklüğü, Mayıs Hastalığı ve Arı İshali gibi hastalıklara yol açan zararlıların kovanlarınızı istila etmesini ve ekipmanlarınız ile aletlerinizde yer edinmesini engeller. PRATİK, KOKUSUZ, EKOLOJİK, KALINTISIZ, KALICI KORUMA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ Laboratuvarı tarafından onaylanmıştır. Kullanım Alanları Kovan içi ve petek çerçeveleri: Kovanınızı istila etmek isteyen zararlılardan korumak için BeePotoTop® en önemli yardımcınızdır. Petek çerçeveleri ile birlikte kullanıldığında arılarınızı en üst seviyede koruyabilirsiniz. Arıcılık Ekipmanları (Körük, el demiri, vs.) El demiri gibi sıklıkla kullanılan arıcılık ekipmanları hastalıkların bir kovandan diğerine bulaşmasındaki önemli nedenlerdendir. Arıcılık Ekipmanlarına BeePotoTop®'u belirli aralıklarla (haftada bir) uyguladığınızda bu tehlikenin de önüne geçebilirsiniz. Arıcılık Kıyafetleri: Arıcılık kıyafetleri de ekipmanlar gibi zararlı organizmaları bir kovandan diğer kovana taşımanıza neden olabilir. Püskürtme yöntemiyle maske, tulum ve eldivenlerinize de rahatlıkla uygulayabileceğiniz BeePotoTop®, eşsiz teknolojisi ile kıyafetlerinizin de hijyenik kalmasını sağlayacaktır. 
Kullanım Talimatı:
 • Kuru yüzeye uygulayın.
 • Sprey ile uygulama yaparken 20-25 cm'lik bir mesafeden yüzeyin tamamen kaplanmasını ve ıslanmasını sağlayacak şekilde püskürtün. Uygulama esnasında ortam sıcaklığının 6°C ve üzerinde olmasına dikkat ediniz. 
 • Bee Poto Top kovan içinde özellikle ilkbahar ve sonbahar bakımlarında yılda iki dönem tüm kovan yüzeyine ve çerçevelere uygulanır. Arıcılık ekipmanlarında ve aletlerinde ise sıklıkla uygulanması tavsiye edilir ve her dönem kullanılabilir.
 • Bee Poto Top kovan içerisinde bala zarar vermeden tüm yüzeylerde (bakteri,mantar ve küf)gelişimini minimalize eden özel teknolijiyle geliştirilmiş bir üründür.Su bazlı ve kalıntısızdır.Bee Poto Top sağlıklı koloni varlığını mümkün kılar.Zararlı mikroorganizma kaynaklı arı hastalıklarına karşı koloni direncini artırır.Koloni başına düşen ürün miktarında artış sağlar.
 • Bee Poto Top Koloni sayısına göre farklı şekillerde karışım hazırlanarak kullanılabilir.Kutu içinden çıkan plastik şişeye 50 ml Bee Poto Top ileve ettikten sonra üzeri 200 ml su ile 250 ml'ye kadar tamamlanır.Bu karışım ortalama olarak 7 çerçeveli 5 adet kovanda kullanılabilir. 1 lt 'lik Bee Poto Top karışımı 5 lt suya tamalanarak 100 adet kovanda kullanılabilmektedir.
 • Hazırlanan karışım çerçevelere ve tüm kovan yüzeylerine direkt uygulanabilir. Çerçeve araları açılarak her noktaya ulaşması sağlanmalıdır.Bee Poto Top uygulanan yüzeylerin ürün ile tamamen ıslatılmasından emin olmanız yeterlidir.
Uygulama :
 • Bee Poto Top'u 7 gün ara ile 3 kez uygulayınız.
 • Karışım hazırlanırken ürün kesinlikle metal cisimlere temas etmemelidir.
 • Hazırlanan Bee Poto Top karışımı 1 gün içinde tüketilmelidir.
 • Bee Poto Top 'un kapağını devamlı kapalı tutunuz.
 • Bee Poto Top ' u ışık almayan yerde muhafaza ediniz.
 • Çocuklardan uzak tutunuz.


   BeePotoTop® İLAÇ DEĞİLDİR. ARICILIK EKİPMANLARINDA HASTALIKLARIN GELİŞMESİNİ
   ve YAYILMASINI ENGELLEYEN ECA TEKNOLOJİ İLE ÜRETİLMİŞ ÖZEL BİR ÜRÜNDÜR.