Bee - Extra 66
Bee - Extra 66

Bee - Extra 66 - 1 LT (BVIT0001)

Arınızın Performansını Arttırır, Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirir.Arılarınızı Hastalıklara Karşı Korur.

Arı Ölümlerini Engeller. Zehirlenmelere Karşı Arılarınızı Güçlendirerek Ölümleri Azaltır.

BEE-EXTRA 66 1 LT Arılar İçin Bitkisel Aromatik Solüsyon !

Kimyasal Ve Sentetik Madde içermez. Yan Etki Yapmaz. BEE-EXTRA 66 Arınızın Performansını Arttırır, Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirir.

Arılarınızı Hastalıklara Karşı Korur. Arı Ölümlerini Engeller. Zehirlenmelere Karşı Arılarınızı Güçlendirerek Ölümleri Azaltır.

BEE-EXTRA 66 Arılarınızı Sakinleştirir. Yağmacılığı Azaltır.

Kovan Kapağını Açarak Çıta Aralarına Püskürtülerek Uygulanır. Kovan Içindeki Çıtalar Aralanarak Püskürtülen Çözeltinin Arılara Temas Etmesi Sağlanır.

BEE-EXTRA 66 Uygulama Yapıldıktan Sonra Birkaç Saat Içinde Ilk Etkileri Görmeye Başlarsınız.

Yıl Boyu 15 Günde Bir Yapacağınız Püskürtme Uygulamasından Sonra Arınızın Hastalıklara Karşı Korunduğunu, Iç Ve Dış Etmenlere Meydan Okuduğunu Göreceksiniz.

Faydaları:

Toksikolojik herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadı.Arılarda hareketlilik arttı.

Arılarda kovan açılışında uygulama anında strese bağlı herhangi bir saldırganlık gözlenmedi. Sakin bir hareketlilik gözlendi.

Arılar üzerinde bulunan Varroa’ların kovan dip tahtası ve çekmecelere düştüğü gözlendi.

Arıcıların uygulama esnasında kendilerine zarar verebilecek herhangi bir koruyucu gaz maskesine ihtiyaç duymadığı, uygulamanın kolay ve pratik yapılabildiği gözlendi.

Uygulama esnasında arıların diğer kimyasal ve bitkisel mücadele yöntemlerinde olduğu gibi kovan terk etme, kısmi felç, kraliçe üzerinde herhangi bir zararlı etkisinin olmadığı gözlendi.

Bilakis düşük ısılarda bile (+10 C) arıların tedirgin olmadığı gözlendi. +10 derecenin altındaki uygulamalar arı giriş deliklerinden içeriye püskürtme olarak uygulandı.

Bitkisel çözeltinin yapısında bulunan hidrolatlar, eterik yağ asitleri karışımının arı metabolizmasında doğal tepkimeleri hızlandırdığı buradan hareketle hızlı bir temizleme dürtüsünün oluştuğu gözlendi.

Gıda güvenliği açısından herhangi bir kalıntı söz konusu olmadığı gibi gerektiğinde sık sık kullanımında dahi herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadı.

Peteklerde nem etkisinden oluşan çürüklüğün kalmadığı gözlendi.Kimyasallardan kaynaklanan kovan içindeki kötü kokunun kalmadığı gözlendi.

BEE-EXTRA66'nın en belirgin özelliği olan Ana Arıda ki güç ve performansının en üst seviyede seyretmesi ve yavru popülasyonunun ciddi bir şekilde artışı gözlemlendi. ( Günlük yumurta atışı 2200 adet. )

Bununla birlikte, deneme boyunca arılarda hastalık görülmemesi, uygulanan ekstrak ve yağ karışımının faydası olarak tespit edilmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR